POLBOOKS.CO.UK - Polska księgarnia w Glasgow

Księgarnia stacjonarna i wysyłkowa - wysyłka w 24h

  
  
dostawa przed swietami


Książki dla dzieci arrow Nasza Szkoła. Uczę się czytać z rodzicami
Nasza Szkoła. Uczę się czytać z rodzicami
Powiększ foto


Nasza Szkoła. Uczę się czytać z rodzicami


Cena: £3.90


Naucz swoje dziecko czytać ! Pomoże Ci dołączony do książki szczegółowy Przewodnik dla rodziców.  Prezentujemy książkę opartą na nowoczesnej metodzie nauki czytania. Można ją wykorzystać do pracy już z dziećmi przedszkolnymi wykazującymi zapał do podjęcia nauki czytania. Sprawdzi się także w przypadku uczniów klas zerowych i pierwszych. Zastosowana metoda wykorzystuje sylabiczną budowę wyrazów. Poznawaniu kolejnych liter towarzyszą ćwiczenia słuchu fonematycznego i spostrzegania wzrokowego. Książka jest podzielona na cztery części związane z wprowadzaniem: samogłosek, spółgłosek, dwuznaków oraz zmiękczeń. W kolejnych częściach użyto coraz mniejszej czcionki. Poświęć dziecku swój czas i nie szczędź mu pochwał, a nie tylko nauczysz je czytać, ale - co może ważniejsze - pomożesz zbudować poczucie własnej wartości. Dla człowieka, który wierzy w siebie, nie ma rzeczy niemożliwych!

Stron: 64, Format: 20,5×28,5 cm
ISBN: 9788375689112
EAN: 9788375689112
Wydawnictwo: Siedmioróg
Rok wydania: 2012
Oprawa miękka

Wysyłamy w:

not_available.gif
Chwilowo brak

Zadaj pytanie o produkt


Zobacz także:


Panel Klienta


Przypominanie hasła
Przypominanie nazwy użytkownika

Zostań klientem sklepu Rejestracja

Koszyk

Polbooks - Polska ksiegarnia, UK
Twój koszyk jest pusty.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka od: £30
język / language

PL pl / ENG eng


LINKI

m shop

Bobasshop - Polskie artykuły dla Twojego dziecka

Polecamy

Sparks Nicholas
Ślub
Ślub
£6.50

Meyer Deon
Siedem dni
Siedem dni
£7.65

Mauri Christophe
Matt Hidalf. Klątwa cierni
Matt Hidalf. Klątwa cierni
£7.50

Ahern Cecelia
Kraina zwana tutaj
Kraina zwana tutaj
£2.90

Albom Mitch
Jeszcze jeden dzień
Jeszcze jeden dzień
£6.95